Imam problem sa konstantnim perzistiranjem bakterije e. Colli u urinarnom traktu zadnjih 3 godine sto je potvrdjeno urinokulturom u vise navrata. Koristila sam terapiju po antibiogramu-prvi put injekcije garamicina od kojih je nalaz bio uredan, da bi nakon kratkog vremenskog perioda (do 6 meseci) ponovo osetila tegobe u vidu peckanja i blagog bola pri uriniranju, promenjen miris i zamucenost urina. Koristila sam i kapsule pipegal, pila cajeve od brusnice i persuna da bi nalazi bili negativni samo kratko nakon prekinute terapije. Ne bolujem ni od jedne druge bolesti, a u porodici nemam istoriju istih ili slicnih oboljenja. Molim za savet i pomoc, po mogucstvu, specijaliste urologije. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 30. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Na ovim stranama je dosta pisano o problemu infekcija
      urogenitalnog trakta eserihijom koli. Potrudite se malo pa
      prelistajte pitanja iz oblasti urologija.
      moj vam je predlog da radite na jacanju imuniteta, da se pravilno hranite, uzimate
      dosta tecnosti i da uzimate duzi period biljne preparate. Ja preferiram
      suplemente iz palete calivite international.
      za vise informacija vi mi se javite.