Prilikom prve posete doktoru (prof. Dr specijalista za urologiju i andrologiju) dao je svoje misljenje: poslednjih 10 dana bol lakafan, nelagodnost desni hemiskrotum i ilijacni deo eho besike pravilna. Prostat vol 20ccm, izoegeohena st localis penis b. O testis sin vol 20ml dx 21ml epididymis dx lako uvecan, bolan sin b. O th. Visiren 2x1 tabl 10 dana chymoral 3x1 15 dana cink a 25 mg 1 tabl 3 meseca posle dorucka medjutim nista mi nije pomoglo to da saniram, pa sam otisao opet na svoj zahtev kod doktora na kontrolu. Tom prilikom je opet uradio ultra zvuk!. Eho besike pravilna, prostat vol 25ccm, izohogena th. Flosin a 0. 4mg 1 tabl posle dorucka 30 dana andriol a 40mg 1 tabl ujutru sledecih 30 dana cink a 25 mg 1 tabl posle jela 2 meseca. I to mi nije pomoglo da se vratim u prvobitno stanje pre ove bolesti pa sam otisao i treci put!. Tad mi je ustanovio da je bolest “prostatitis. I dao mi je da pijem sledece lekove: th. Kornam a 5 mg ½ tabl uvece sledecih 6 nedelja cialis a 20 mg ¼ tabl svaki treci dan sl 30 dana eserex 1 kesica u casi vode sledecih 2 meseca posle ove terapije napravili smo neki perio bez lekova kako bi smo videli reakciju bez lekova ali do nekog uspeha nismo dosli, ostalo je i dalje sa nekim bolovima i ne izlecenosti te bolesti!. Pa vas pitam kom doktoru da se obratim kako bi me izlecio? Da li je to izleciva 100% bolest ili mora se uzimati svaki dan odredjena terapija? Koje lekove bi mogao da uzimam, kako bi to sanirao? Unapred se zahvaljujem na odgovoru.

    Odgovoreno: 30. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Upala prostate je komplikovana hronicna bolest sa periodima poboljsanja i pogorsanja.
      ja vam predlazem da uzimate biljne preparate koje mozete uzimati duzi vremenski
      period bez komplikacijama.
      ja u mojoj praksi koristim preparate iz palete calivite international.
      ako ste zainteresovani onda se javite na moj e mail uz pozivanje na broj pitanja.