Postovani, pronadjen mi je acinobacter u urino kulturi. . . Imam preko 1000000. . Pokazano mi je da ne deluje na vecinu antibiotika jedino deluje lek netilimicin. . . Da li je netilimicin isto sto i lorabid? Da li smem piti i lorabid i tamsol? Posto mi je tamsol prepisan od strane mog hirurga (urologa) . . . . Sta vi mislite da je najbolje raditi???? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 30. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Netilmicin je antibiotik iz grupe aminoglikozida.
      lorabid /lorakarbef/je b-laktamski antibiotik.
      znaci nisu isto.
      verovatno netilmicina nema kod nas, ali to neznam sigurno, pa vam je zato dat
      lorabid. Njega mozete da pijete sa tamsolom.
      ja vam predlazem da pored svih tih lekova koje pijete uzmete i:
      oxymax kapi/tecni stabilizovani kiseonik/
      oregano kapi
      probiobalance tab
      omega 3 kaps
      informisite se na www. Calivita-srb. Com