Postovani, u braku sam vec dve godine, ali nikako do potomstva. Moj muz je sada spermogram radio u srbiji, i evo rezultata, pa vas najljubaznije molim ako mi mozete protumaciti. Zapremina-3, 9, izgled-belicast, p. H. -7 (neutralno) , broj sperm. U cm kubnim 194 000 000, pokretnih sperm posle 30 min. 60% , slabo pokretnih 10% , nepokretnih 30% , fruktoza pozitivna, likvefakcija potpuna. Unapred zahvalna, jedna katarina koja zezljno iscekuje bebu.

    Odgovoreno: 28. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Ovaj spermogram je dobar, iako o morfologiji spermatozoida u vasem
      prikazu nema podataka.
      broj je u granicama/dozvoljeno do 250 miliona u ml/. Neznam koliko
      je dana bila apstinencija pre davanja spermograma. Pokretljivost je dobra.
      predlazem suprugu da uzima oxymax kapi i omega 3 kapsule, kao
      i vital tab. Po krvnim grupama iz palete calivitainternational.
      www. Calivitanaya. Com