Postovani, dr. Bocokic porodila sam se pre 7dana. Pre 3 dana dobila sam jake bolove u pojasnom predelu i peckanje prilikom mokrenja. Uradjen je opsti pregled urina i ustanovljena je masa baktrerija. Do rezultata urino kulture pijem cefaleksin 500mg, na 6sati. Posto dojim, interesuje me da li postoji neki preparat ili caj protivu ove upale. I koja bi bila najbolja terapija po vasem misljenju. Ps. Crp je bio 150. Unapred zahvalna. Jelena

    Odgovoreno: 28. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Sacekajte urinokulturu /antibiogram/. Kad ste vec poceli, onda nastavite sa cefaleksinom.
      uzimajte dosta tecnosti i cajeva i obavezno omegu 3, probiobalance/probiotik/ i newlife.
      ja preferiram suplemente cv. /www. Calivita-srb. Com/