Dobar da, zeleo bih da vas pitam da li mozete da mi preporucite gde da uradim odstranjivanje kozice sa penisa. Kod mene nije toliko stanje alarmantno, ali mislim da je pozeljno da to uradim. I ako mozete da mi kazete da li je problem to sto imam 21 godinu? Unapred hvala. Marko. Odgovorite mi na moju adresu. Markopirlo@gmail. Com

    Odgovoreno: 27. 11. 2009.
    • Poštovani,
      To je operacija koja moze da se uradi u svakoj ustanovi gde ima urologa.
      najcesce se radi u lokalnoj anesteziji. Vase godine nisu smetnja za intervenciju.