Postovanje gospodine doktore, problem sa kojim vam se obracam potice jos od prosle godine, tacnije evo sada ce i cela godina. Naime na gornjem delu penisa primetio sam da kada imam erekciju pocinju bolovi, vec u samom pocetku erekcije, a u samom vrhuncu bolovi su nepodnosljivi. To je trajalo oko pola godine, neodlazeci kod doktora sto je sada vidim bila velika greska. Na samom penisu u celoj svojoj duzini, napipao sam kao neku zilu, (zategnuta kao neka sajla) koja se zategne i ne da penisu da se ispravi pa pri kraju negde blizu glavica, dolazi do zakrivljenja penisa. Seksualne odnose imam bez nekih problema ili cak bez nikakvih ali mi se penis zbog svega sto sam napisao skratio za oko 4, santimetara. Sada vise bolova nemam, ali mi recite dali se to moze dovesti u normalno stanje koje sam imao pre ovih navedenih problema.

    Odgovoreno: 27. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Prema opisu koji dajete najverovatnije da se radi o induratio penis plastica.
      javite se urologu da se to vidi. Iscitajte na ovom sajtu pitanja sa slicnim problemima.