Molim vas da li mi mozete reci nesto vise o helicobacter pylori igg 23, 2 koja je prisutna u urinu ali je u granicnim vrednostima pa nije lecena. Zanima me da li moze da izazove neke tegobe. Ovo su rezultati od pre godinu dana kaka mi je oticala gornja i donja usna i malo obrazi tada sam pila antibiotik ne secam se koji neki redovni i tegobe su nestale ali sada sam cula da ta bak izaziva cir i da se leci sa posebnim antibioticima. Molim odgovor. Hvala

    Odgovoreno: 27. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #46527

    • Molim vas za informaciju, da li mogu u nisu i u kojoj laboratoriji drzavnoj da izvrsim analizu krvi da mi se utvrdi (posto imam cir na dvanaestopalacnom crevu) da li imam "po vuku" cu vam napisati heliobakter - pilori? Unapred hvala, i da li zbog toga ne mogu da resim konacno cir???