Imam 37 gogina, od pre jedan mesec imam problem za eriktilnom disfunkcijom kad zelim imati sexsualni odnos sa partnerkom. Uzeo sam vijagru i nekoliko puta nije bio nikakav problem, ali zadnih nekoliko puta javio se problem i sa vijagrom. U toku noci kad spavam dodje do erekcije skoro redovno. Koi je uzrok moeg problema? Recite sta treba da ucinim da bi se moj problem resio, dali da uzmem neke lekove ili treba da odem kod urologa?

    Odgovoreno: 27. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Pa prvo da odete kod urologa da se iskljuci eventualno postojeca organska osnova
      vaseg problema.
      to vas ne sprecava da uzimate cialis ili levitru a pored toga mozete slobodno
      uzimati i sirup polinesian noni, caps rhodiolin, omega 3 i panax ginseng /iz
      programa calivite/ www. Calivita-srb. Com