Pozdrav. . . . . . Ovako imam jedan problem vec duze vrijeme. . . . . Radi se o tome da me glavic boli na dodir. . . . I to bas odavno. . . . Nedavno sam otisao kod ginekologa koji me uputio kod urologa koji mi je rekao da uradim neke nalaze i da pijem neke vitamine. . . . Vitamini nisu pomogli a nalazi su uredni. . . . Pa sam htio da vas pitam da li mozda predpostavljate sta moze da bude u pitanju a nisu bakterije. . . . Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 25. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Za takve stvari se ide kod urologa.
      uradite bris prepucijuma i glansa na bakterije i gljivice. Ako je nalaz uredan,
      onda vam predlazem:
      probiobalance 1 tab. Dnevo
      omega 3 kaps jedna dnevno
      www. Calivita-srb. Com