Postovanje doktore. Pre 2 dana sam primetio sukrvicu u spermi. Danas se to ponovilo. Mozete li mi reci sta da ucinim sledece. Ne pusim, retko pijem, imam dosta stresova. . Nisam imao neka teza oboljenja do sad. Pre 10-ak dana sam uradio lekarski za instruktora voznje, rekli su mi da sam ''savrseno'' zdrav, sto se tice njihovih pregleda. Unapred hvala, aleksandar.

    Odgovoreno: 25. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Ako vec niste, uradite osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu
      i spermokulturu. Antibiotici po antibiogramu.
      do tada paraproteks 2x1 pre jela, tab. Probiobalance 1 dnevno, omega 3 jedna
      posle jela.
      www. Calivita-srb. Com