Postovani doktore, imam 21 godinu i penis mi je kriv u levu stranu, otprilike pod uglom od 30 stepeni kao oblik banane. Za vreme odnosa mi to ne predstavlja problem, ali zato je psiholoski problem ogroman, jednostavno mi mnogo smeta i sa devojkom ne mogu da se opustim, trudim se uvek da mi se penis ne vidi. . . Pa me zanima kako to moze da se ispravi, koliko kosta i posto sam iz vranja a studiram u nis pa gde mogu da odem kod urologa. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 24. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Posto nemate probleme pri odnosu ne bih vam preporucio nikakvu operaciju.
      inace prof. Sava perovic -bg je za to najpoznatiji.
      www. Drciric. Com