Postovanje. Primetio sam da mi se kolicina ejakulata smanjila u zadnjih par meseci. Jel ovo razlog za brigu ili. . . ? Hvala.

    Odgovoreno: 24. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Volumen ejakulata je normalno 2-6 ml. Najcesce je posledica krace ili duze apstinencije.
      ali moze biti i posledica nekih patoloskih stanja na pasemniku, prostati, semenim kesicama
      i bulbo urehralnim zlezdama. Vi procenite da li je kratka apstinencija u pitanju, pa ako
      nije, onda kod urologa.