Postovani, imam 34 godina i imam jedan veliki problem jer neznam sta da radim i koga da poslusam. Naime isao sam kod urologa za bol u stomaku, a on je na levom bubregu video da imam tumor velicine 44mm i predlozio je operaciju. Uradio sam ct-skener i na tom ct-u radiolog je u izvestaju napisao da je sve u redu. Otisao sam kod tog istog urologa ali on i dalje tvrdi da imam tumor, zatim sam uradio i magnetnu rezonancu privatno u nisu tamo gde sam uradio i ct skener i opet je radiolog rekao da nema nista. Otisao sam kod drugog urologa sa tim snimcima i ispricao da dr. Sumnja na tumor i on je video da imam neku grbu na bubregu velicine 40mm ali nije smeo da mi kaze nista ima ili nema osim da vidi grbu i upucuje me u beograd. Recite mi molim vas sta da radim i da li je moguce da se na ct-u i na magnetnoj rezonanci ne vidi tumor. Unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 23. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Ako na magnetnoj rezonanci i ct nije vidjen tumot, onda ga najverovatnije i nema.
      da bi ste bili mirni, ponovite magnet za mesec- dva ali negde na drugom mestu.