Postovani, imam 33 god. , pusac. Godine 1999 godine sam imao infekciju mokracnih kanala i lijecen na vma beograd, posle cega su nalazi bili uredni. Posle toga imam problema pri hladnom vremenu, u smislu tegoba, manjih bolova ili mozda najbolje receno neprijatnih osecaja u predjelu testisa koji se prosiruje i na predjelu iznad do ispod pupka. U medjuvremenu sam radio nalaze urina, uglavnom su bili uredni uz ponekad malo povisen broj leukocita, a prije otprilike 3 godine i uz testisa, besike i prostate, takodje uredni. Ponekad se javlja neko peckanje uglavnom posle ili pri zavrsetku mokrenja na vrhu polnog organa. Ovih tegoba nemam u ljetnjem periodu, niti pri kupanju u moru bez obzira na to i ako je voda malo hladnija. Molim za odgovor o cemu se radi i kako otkloniti navedene smetnje. Unapred hvala

    Odgovoreno: 22. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Radi se o uroinfekciji, samo treba locirati nivo i izazivaca.
      treba uraditi spermokultutu, urinokulturu i briseve uretre, ukljucujuci i hlamidije i mikoplazme.
      sa nalazima se javite. Navedite broj ovog pitanja.