Poštovani, otac je prije 3 mjeseca imao moždani udar. Nakon 20tak vratila se kontrola nad mokrenjem. Sada se desava da on od 08 sati do 21: 00 popije 2l tečnosti a da u isto vrijeme izmokrni do 1, 5 l. Mokrenja su česta i iznose od 150-200ml. Ujutru nakon buđenja (navečer mu stavljamo urinar) u kesi bude od 800ml do 1, 5l uglavnom za 24 sata izmokri vise nego sto je unio. . Urin je normalne boje. Dali mi mozete dati neki savjet. .

    Odgovoreno: 22. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Da se prati krvni pritisak i da uzima redovno lekove.
      da pije dosta tecnosti.
      predlazem da uzima kiseonik u tecnom stanju/oxymax i omega 3 kaps. Kao i oregano kapi/,
      pored terapije koju vec dobija.
      /www. Calivita-srb. Com /