Postovani, imam kratak frenulum. Zanima me da li je moguce imati normalan seksualni odnos i pored ovog problema? Takodje bi voleo da znam nesto o samoj operaciji (gde se daje anestezija, koliko traje zahvat i sl.) i toku posle nje (koliko traje oporavak, koliko je tezak za pacijenta i sl) . Unapred hvala.

    Odgovoreno: 22. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Pa vi najbolje znate da li mozete imati seksualni odnos sa frenulumom.
      opreacija je laka i radi se u lokalnoj anesteziji. Za vise informacija listajte pitanja na ovom
      linku u nazad, jer je vec bilo slicnih.