Postovani, hvala vam na odgovoru. Posto sam osto duzan za godine imam 26 godina. Inace, problem je sa zaostalim urinom. Tacnije zaostaje 180 ml reziduma urina. Mozete li mi pojasniti sta je to psa? I koje biljne preparate mi preporucujete? Hvala vam jos jednom.

    Odgovoreno: 22. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Za vase godine reziduum je velik. Neophodno je da vas vidi urolog i da se
      urade urodinamska ispitivanja.
      neka vas pogleda i neurolog.
      psa je tumorski marker za prostatu.
      nije na odmet da uradite darkfild mikroskopski pregled krvi/beograd. N. Sad, nis/pa
      ce oni da vam predloze fitopreparate.