Postovani, moji simptomi bolesti koji traju 30 dana su: ucestalo mokrenje nekada malih nekada normalnih kolicina urina, kako nocu tako i danju. Tup blag bol oko anusa i medjice. Kada pritisnem stomak rukom ispod pupka (5cm) imam cudan osecaj i dobijam nagon za mokrenje. Prilikom mokrenja i ejakulacije osecaj nije isti kao pre. Mlaz mokrenja je nekada normalan a nekada tanak. Simptomi se pojacavaju kada uvese legnem u krevet tada nesto pocne da pulsira i tera da uriniram. Uradjen pregled krvi, urina i urino kulture, sve je ok i sterilno. Bio sam kod doktora koji mi je prepisao pipem i timsol koji sam pio 10dana ali simptomi i dalje postoje. Imam 33 godine i nemam druge bolesti. Sta da radim dalje i sta ovo moze da bude i kako da to lecim. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 19. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Javite se i gastroenterologu da uradi endoskopski pregled rektuma ili celog kolona.
      uradite ultrazvuk besike i prostate kao i gornjeg abdomena.
      pretpostavljam da ste psa i cea uradili.