Dragi doktore imam 27 god, u zadnje vreme imam problema sa erekcijom, tacnje sa njenim odrzavanjem. Sa devojkom sam raskinuo pre nekih 3 meseca i od tad se javlja problem. Sa njom je sex bio savrsen. Jutarnje erekcije tu i tamo, mada sam vrlo srecan kad je imam: ) ) pre nekih 4 godine sam prvi put bio kod urologa na rutinskom pregledu. Sa prostatom sve ok, izgled testisa ok, ali mi je konstatovao varikocelu. Bio sam i kod ortopeda i imam blagu artrozu kukova (ne znam da li to ima veze) pre nekih dve tri nedelje sam uradio spermogram, nalazi su super. Izvadio sam testosteron (total) = 30. 1nmol/l. Savrseno sam zdrav momak, ceo zivot se bavim sportom (plivanje, trcanje, borilacki sportovi) i nikad nisam koristio neke tablete da budem ja ci ili nesto sl, ne pusim, ne drogiram se, dobrovoljno dajem krv (15 puta) , pritisak savrsen, krvna slika savrsena, ponekad pivo sa drugovima i to je sve. Nisam stidljiv, dopadam se curama i bas zbog svega toga ovo jako frustrirajuce deluje na mene. Zeleo bih, ako je moguce, na osnovu gore navedenih poodataka da mi kazete, da li postoji jos nesto sto bi fizicki moglo uticati na moju erekciju, i kako da skroz iskljucim tu mogucnost, ili mi je na kraju ipak sve u glavi. Hvala puno i nadam se da nisam preterao sa pisanjem. Ps. Juce sam zavrsio kompletan lekarski pregled za odlazak za rad u inostranstvo, od glave do pete i sve je idealno (srce, pluca, krv, urin, stolica, psiholog. . .)

    Odgovoreno: 19. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Pa verovatno je sve posledica vase trenutne situacije/raskid sa
      devojkom, neizvesnost oko odlaska u inostranstvo. . . /.
      predlazem da uzimate caps. Rhodiolin/rodiola rosea-antistresni
      biljni preparat /.