Nesto vise od 2 god imam problem sa prostatom nekad mi se desi da u erekciji imam kao neki prekid, manje izbacim seme, penis mi nije dovoljno cvrst kao nekad, nekad mi se teze dize, dok sam sa devojkom uspeva mi ali sam izgubio osecaj ne osecam nadrazaj nekad mi se cini kao da mi je taj deo stran, ne osecam da mi je penis u pantalonama. Krajem prosle god. Sam bio na pregled i lekar sumnja u erektilnu disfunkciju i nalozio mi je dodatne preglede koje nisam mogao da izvrsim do kraja, pio sam vitamini tocopherol nekoliko kutijica. . . Do pre 1, 5 god. Sam dosta pio, u mom zivotu sam zapalio najvise 20 cigarete, u porodici nemam slicne slucajeve kao moj, osim oslabljenog sluha ne bolujem od nista, igrao sam rekreativno kosarku trcao sam mnogo i mnogo se znojim ako to nesto znaci, kao klinac sam imao upale pluca primao sam puno inekcija. . . Iskreno ocajan sam jer mi je moj problem dosta slozen barem mi se tako cini pa zato molim urologa koji moze da mi pomogne nekim svojim savetom i da mi preporuci sta bi trebalo da uradim i imam jos jedno pitanje da li mogu i pored svih problema da imam decu to mi je mnogo vazno da znam. . Pozdrav

    Odgovoreno: 17. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Predlazem da laboratorijskim i bakterioloskim pregledima iskljucite infekciju.
      uradite i darck field mikroskopski pregled krvi kako bi iskljucili
      gljivicnu infekciju /beograd, n. Sad, nis/.
      predlazem da odmah pocnete sa:
      paraproteks tab
      oregano kapi
      omega 3 kaps
      probiobalance tab
      www. Biobalance. Rs

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #45733

    • Druze imao sam slican problem, i probao sve moguce preparate, iskreno nije bilo nekih rezultata sve dok nisam probao prostat energy, to su biljne kapi, ne mogu se setiti ko je proizvodjac ali ima ne internetu sigurno, u svakom slucaju sve zavisi od organizma i od konkretno od uzroka upale prostate