Posto mi niste odgovorili na pitanje morala sam da vam pisem ponovo. Moj muz je radio spermograf i rezultati su sledeci: volumen 4, 5 x 10 po l, boja belicasta, ph 9, 0, koncetracija spermatozoida 60 x 10 po l, pokretni 40, slabo pokretni 30, nepokretni 30, normalni oblici 75, patoloski oblici 25, leukociti u v. P. Mase. Htela bih da cujem vase misljenje o ovom rezultatu?

    Odgovoreno: 17. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #45643

    • Postovani, imam 22 god i imam problem sa hlamidijom vec 3-4 meseca. Ispio sam jednu terapiju hemomicina nedelju dana, zatim dovicin druga 10 dana. . Ali problem je josh uvek tu. Vrati se nakon 2 nedelje. Pijem chaj od brusnice, odmaram. . . Josh veci problem je sto mi se javila i infekcija ociju i zdrela. Koju terapiju sada preporuchujete? Postoji li josh nesto sto bi moglo pomoci? Kakve su posledice na serilitet?