Cenjeni doktore, u skorom vremenskom periodu (nekoliko nedelja) primetio sam promene prilikom mokrenja. Od pocetka pracenja tih desavanja prvo mi se desavalo da pri kraju mokrenja mokraca bude bele boje i nekoliko minuta posle toga sam osetio peckanje koje je prestalo. Nekad nije ni bilo peckanja. Mokraca nije imala nikakav nekarakteristican miris. Narednih dana nisam imao nikakvih problema, mokraca je izgledala sasvim normalno, nista belo nije izlazilo. Period normalne mokrace je znatno duzi nego period bele. Bela mokraca je trajala najvise 2-3 dana. Danas mi se to opet pojavilo drugi put. U donjem delu stomaka i sire prema bubrezima nemam nikakvih bolova. . Bio bih vam zahvalan na savetu, sta bi to moglo biti, da li je to nesto ozbiljno, da li treba da se obracam lekaru odmah i sl.

    Odgovoreno: 16. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o sluzi, ali da ne nagadjamo pregledajte mokracu mikroskopski
      i bakterioloski /urinokultura sa ab i pregledom na gljivice /.