Od prosle zime mi se javlja jak bol u donjem delu stomaka, predeo besike i prostate, i na najmanju izlozenost hladnoci tog dela tela. To je toliko osetljivo da je dovoljno i nekoliko sekundi izlozenosti da bi bol poceo. Taj deo stomaka mora mi biti stalno pokriven i u kuci jer reaguje i na temperature manje od 25c. Nemam problema sa mokrenjem. Prosle zime sam bio na ultrazvuku i analizama krvi. Svi rezultati su uredni. Klima uredjaj, otvaranje prozora ili kraca jakna ce mi odmah izazvati bol koji ce ako je izlozenost malo duza, trajati nekoliko dana. Zagrevanje u tom slucaju pomaze, ali je stomak onda jos osetljiviji. Bol je tup i kada je i najaci, nemam teskoca niti bola mokrenjem, niti mi ono nesto olaksa.

    Odgovoreno: 15. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Pa idite opet kod urologa da se ponovi kompletna laboratorija i svi bakterioloski
      pregledi ukljucujuci i one na hlamidije i mikoplazme.
      obavezan je ultrazvuk bubrega, besike i skrotuma.
      eventualno uraditi ivu sa dcg, rtg pluca. U slucaju sumnje uraditi i pcr urina na tbc.
      nije na odmet uraditi i kolonoskopski pregled debelog creva.
      predlazem da uzimate:
      oxymax
      acidofillus kaps
      paraproteks tab
      dok se ne okonca dijagnostika.