Zeleo bih da dobijem odgovor urologa. Poslednjih mesec dana imam ucestalo mokrenje, cak i kada mokrim, odmah imam nagon. Popio sam 2 kutije nekog biljnig urinarnog antiseptika. Zanima me koje analize (osnovne) bih mogao sam da uradim pre nego sto se javim doktoru. Ne pijem, ne pusim, ne jedem zacinjenu hranu. Sta je to sto bi trebalo da trazim u privatnoj laboratoriji s obzirom da nemam zdravstvenu knjizicu. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 15. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Se, ks, urin, glikemija
      urinokultura
      brisevi uretre, ukljucujuci hlamidije i mikoplazme
      odnosi sa zastitom.
      sa nalazima se javite uz obavezni poziv na broj ovog pitanja.