Zanima me da li se mozemo nadati prirodnoj trudnoci sa sledecim rezultatima spermograma: progresivno pokretnih 30% , u mestu 10% i nepokretnih 60% . Vec smo u braku sest godina, uradili smo tri inseminacije, zatim dva vto postupka. Ovo su reultati nakon svih vitamina koje mu je prepisao urolog a stanje se pogorsalo. Da li se uopste desavaju trudnoce sa ovako losim rezultatima. Hvala na odgovoru unapred.

    Odgovoreno: 14. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Desavaju se. Rezultat i nije toliko los.
      budite uporni i zelite.
      pretpostavljam da je broj i morfologija u redu posto to niste prikazali.
      predlazem tecni stabilizovani kiseonik pored svih lekova koje suprug uzima.