Lecimp se vec godinu dana od steriliteta, svi nalazi su nam u redu. . . Muzev spermogrm je 50% pokretljivost, to je jedino sto nije bilo odlicno. Da li po tom nalazu mozemo postati roditelji. Imamo 26 god. A vec 4god pokusavamo. Hvala

    Odgovoreno: 13. 11. 2009.
    • Poštovana,
      50% pokretnih spermatozoida je odlican nalaz. Ako je i broj i morfologija spermatozoida uredna,
      onda se vi obratite ginekolozima koji se bave sterilitetom