Postovani, imam 23 godine a moj decko 28 godina. Zajdno smo 9 mjesec. Prvih 5 mjeseci nismo imali seksualni odnos. Problem se javio kada smo poceli da imamo seksualni odnos. Prvo nisam bila dovoljno opustena i nije nikako islo a onda kada sam se opustila islo je ali s problemo - moj decko je imao konstantan bol. Prvo ga je bolio stomak a onda je to prestalo i bolio ga je spolni organ. Kako on kaze bolio ga je i imao je osjecaj da gori. Ja sam imala samo neki pritisak u stomaku i to je brzo prolazilo. Mene zanim zbog cega se javlja bol kod njega i kojim doktoru bi se trebao obratiti za pomoć. Unaprijed hvala. Zabrinuta djevojka: )

    Odgovoreno: 13. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Neka se javi urologu, pa ako on iskljuci organsko obolenje, onda se oboje javite psihologu.
      mozda nije na odmet pre toga i vi da uradite ginekoloski pregled i bakterioloske briseve,
      obavezno i vaginalni sekret.