Imam ozbiljan problem. Penis mi je dug 19 cm, obim je normalan za tu duzinu. Samo je glavic, malo manji. Kozica sa penisa se svlaci kad nije podignut. Kad se podigne ne moze da se svuce, osim u toku sexualnog odnosa. Sto zna da bude veoma bolno, jer je glavic preosjetljiv. Zbog cega imam veoma los sexualni zivot, iz straha od spustanja polnog organa. Koje mi se dogodilo od 20-5 zadnjih puta. Gubim samopouzdanje u tom polju zivota, ako sam ga ikada i imao. Uz to imam i neke bradavice po kozici koje idu kako da ga nazovem mokracnim kanalom, veoma su sitne i tvrde. Njih sam dobio kao djecak, prije sexualnih odnosa. Konzumiram alkohol, cigarete, i ponekad marihuanu. Nisam nikada isao ljekaru, povodom ovog problema. Volio bih da mi date odgovor na neki od ovih problema. Unaprijed zahvalan.

    Odgovoreno: 13. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Najbolje je da se javite urologu radi circumcizije /obrezivanja/, sto ce u potpunosti
      resiti vas problem. Tada ce urolog videti o kakvim se izraslinama radi.
      konzumirate sve sto ne valja.