U zadnjih 20-ak dana prilikom mokrenja osecam neprijatno peckanje. Po zavrsetku mokrenja 5 do 10 minuta opet se javi peckanje i ponovo me tera na mokrenje. Desava se cesto da penis navlazi bez ikakvog povoda. Sta ovo moze da bude i da li ovo moze da ima veze sa kandidom koju navodno imam u spermi. Za kandidu su mi rekli u jednoj privatnoj labaratoriji.

    Odgovoreno: 13. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Posto spominjete kandidu u spermi, pretpostavljam da ste uradili i ostale
      pretrage od osnovnog pregleda urina, urinokulture i briseva uretre/ukljucujuci
      i detekciju trihomonasa kao i hlamidiju i mikoplazme/.
      do tada uzimajte paraprotex, ac zymes i omegu 3.
      za informaciju www. Calivita-srb. Com