Poštovani, pokušavamo da dobijemo bebu već dve godine. Rezultati mog muža su sledeći: volumen-2. 0 ph-7. 0 broj spermatozoida u l - 60 pokretnih posle 30min. - 0. 80 slabo pokretnih - 0. 10 nepokretnih - 0. 10 normalni oblici - 0. 70 pataloški oblici - 0. 30 leukociti - 2-3 eritrociti - 0 epitalne ćelije - 0 fruktoza - 0 aglutinacija spermatozoida - 2. 0 izolovan staphylococus aureus. Uz to pije lekove lorazepam 3x2. 5, i rivotril. Šta je dobro, a šta loše? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 14. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Broj i pokretljivost dobra. Morfologija dobra. Leukociti poviseni sto potvrdjuje i
      izolovani staphylococus aureus. Ne valja sto pije lorazepam i rivotril.
      da leci infekciju po ab.
      uz lekove koje uzima predlazem i oxymax kapi kao i probiobalance tab i omega 3
      kapsule.
      www. Calivita-srb. Com