Postovani doktore. Zamolio bih vas da mi odgovorite na pitanje koje mi stvara problem. Naime, pre tacno 37 dana sam operisan od uvecanja prostate u vojnoj bolnici u nisu. Inace imam 71 godinu. Sam tok operacije i post operativni tok je protekao bez problema. Pridrzavao sam se saveta lekara. Od tada sam na baktrimu i ciprocinalu. Cesto idem da mokrim, a nocu i do 5 puta. Ne mogu da zadrzim nagon za uriniranjem, a desava mi se da krvarim dok mokrim. Doktor koji me je operisao kaze da je to normalno iako je proslo tih 37 dana od operacije. Zadnjih par dana osecam kao da mi se nesto grci odnosno skuplja u gornjem delu stomaka, pa kad odem da mokrim tada i krvarim pritom mokrenja, a onda se to grcenje izgubi. Pecenje prilikom mokrenja je prisutno od pocetka moje bolesti pa i sada. Krvna slika je malo slabija, se-20, bakterije nisu izolovane. Molim za odgovor. Zahvalan, potpukovnik dragomir jovanovic

    Odgovoreno: 11. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Kao prvo pokusajte bez antibiotika. Pratite krvnu sliku i se. Uradite
      ultrazvuk bubrega i besike. Uzimajte dosta tecnosti.
      javite se sa nalazima na moj e mail: bocokic@gmail. Com