Imao sam operaciju prostate 22. 10. 2009. God. Gde je ona hiruskim putem odstranjena. Patoloski nalaz. Prostata sacinjena od cetri reznja koji su uzajamno povezani, i koji su velicine od ploda tresnje do veceg oraha, cvrste konzistencije. Na preseku se zapazaju polja sundjerastog izgleda, dok su ostala uglavnom kompaktna, zaposednuta homogenim, belicastim, kruznim poljima. Hyperplasio adeno-fibro-myomatosis prostatae. Prostatitis chronica. Urethritis chronica partim ulcerosa et haemorrhagica intresuje me od cega da se pazim.

    Odgovoreno: 11. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Ako kontrolisano mokrite, onda ste zavrsili veliki posao. Patohistoloska dijagnoza
      potvrdjuje da se radi o bhp/benignoj hiperpaziji prostate-adenomu prostate/.
      uzimajte dosta tecnosti, hranite se pravilno, prostatu vise nemate. Nesto
      posebno ne treba.