Postovani! Molim vas, da mi ocitate suprugov nalaz spermograma, i da mi kazete na osnovu rezultata da li postoje indicije za sekundarni sterilitet/napominjem da vec imamo kcerku od 8. God. / zapremina-1. 3 likvefakcija uredna viskozitet -uredan ph vrednost 7. 5 koncentracija 34x10*6/ml ukupan broj 44. 2x10*6 leukociti 0x10*6 motilitet a -2 b-19 a+b-21 c-5 d-74 unapred zahvalna! Pozdrav!

    Odgovoreno: 11. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Sem smanjene pokretljivosti, ostalo je dobro, iako morfologiju spermatozoida ne spominjete
      u vasoj prezentaciji spermograma.
      predlazem da uzmete lekove za poboljsavanje pokretljivosti i da iskontrolisete
      spermogram za tri meseca.