Postovani, ovo su rezultati mog muza pa mi odgovorite koliko je dobro ili lose s obzirom da planiramo bebu. Br. Spermatozoida 1. 85, ukupan broj 4. 44. Br. Progesivno pokretnih 0. 47, spori 0. 17 pokretni u mestu 0. 08, nepokretni 0. 28, br leukocita 3. 3. Tzi 1. 55, sdi 1. 39. Spermokultura enterococus spp. U malom broju, staphylococus epidermidis nije signifikantno. Unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Ako sam dobro razumeo vase skracenice, kod vaseg supruga je smanjen
      broj spermatozoida, pokretljivost je dobra, ali postoji infekcija. To potvrdjuje i
      spermokultura.
      infekcija mora da se leci.
      predlazem da pored lekova koje bude suprug uzimao, uzima i oxymax kao i omegu 3
      pa i probiobalance.