Postovani dr bocokic, imam los osecaj u predelu mokracnih kanala, vec duze vreme. Prva dva pregleda nisu pokazala bakterije u mokraci, treci jeste - tada sam dobila ofloxacin 200 mg, 6 dana x 1 tableta. Odmah posle toga 2 x 1, 7 dana. Posto se stanje nije popravilo uzela sam 3 tablete cotrim forte 960 mg. Na pregledu kod treceg urologa pokazalo se da se u mokraci nalaze staphylococcus epidermidis, dobila sam nitroxolin forte 250 mg, 3 x 1. Stanje se nije popravilo, sta da radim? Pozdrav, s. Jovanov

    Odgovoreno: 11. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Postovana sandra,
      ponovite laboratorijske analize krvi i uradite opsti pregled mokrace.
      ponovite i urinokulturu, vaginalni sekret, vaginalni bris i cervikalni bris.
      ako niste, onda uradite i briseve na chlamidiju i mikoplazme.
      u odnose ne ulazite bez zastite.
      sa nalazima se javite na moj i mail.
      ako ste u mogucnosti uzmite probiobalance /probiotik/, omegu 3/nezasicene masne kiseline/
      i oxymax/ stabilizovani tecni kiseonik/.