Moj otac je 1930 godište i ima rak prostate koji je otkriven pre 6 godina, i lečio se do sada sa androcurom, sada je urolog prepisao anandron koji nisu hteli da daju na recept kod lekara opšte prakse (do sada su androcur redivno pripisivali) pominjali su neku urološku komisiju. Pošto se radi o skupom leku da li ga možemo dobiti na recept. A ako ne da li postoje drugi lekovi koji drže psa pod kontrolom. Hvala.

    Odgovoreno: 10. 11. 2009.
    • Poštovani,
      I jedan i drugi lek su iz grupe antiandrogena i koriste se kod
      inoperabilnog carcinoma prostate, najcesce posle orhiektomije/odstranjenja testisa/. .
      pokusajte preko urolosko -onkoloskog konzilijuma.