Postovani, vec duze vreme cesce idem u wc, i imam stalan osecaj neispraznjenosti pesike, bez peckanja i bola pri mokrenju. Urinokultura je sterilna, u cervikalnom brisu imam streptokok i vec 5 dana pijem panklav ali tegobe ne prolaze. . . Sta da radim? Hvala

    Odgovoreno: 09. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Uradite i vaginalni sekret, kao i cervikalni bris na patogene bakterije,
      hlamidije i mikoplazme. Ako vam ovi pregledi ne razrese situaciju, onda se javite i urologu.
      ne zaboravite lecenje i partnera ako se izoluju polno prenosivi mikroorganizmi.