Postovani, pre oko godinu dana osetio sam bol u levom testisu, ali je bio podnosljiv a seksualni odnosi su bili normalni, sa ejakulacijom. U junu ove godine operisao sam bruh na levoj strani stomaka. U avgustu sam operisao tumor debelog creva i ono je skraceno za 30 cm. Na hemoterapije nisam isao. Od te operacije bol u levom testisu polako nestaje, ali pri seksualnom odnosu nema ejakulacije. Bio sam kod urologa i radio sledece analize: se=20, ks=bo, depuracija uredna, psa=0, 47 ng/ml. , urin=bo, uk=sterilna. Eho testisa= oba testisa normalne dimenzije, izoehogenog parenhima bez fokalnih zarista. Pasemenici su nesto ehogenije strukture, obostrano minimalna kolicina slobodne tecnosti u ovojnicama. Dg: testalgia. Fd st. Post op tu intestini crasi savet su cajevi i dijet. Rezim. Kontrola za 3 meseca. Jos je urolog dodao da je moguce da su osteceni nervi prilikom operacije debelog creva i da zbog toga izostaje ejakulacija. Postovani, interesuje me vase misljenje i savet. Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 07. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Vas urolog vam je dao dobar savet.
      uradjene operacije ne bi trebalo da su uzrok vaseg problema.
      pokusajte sa caps. Acidofillus, omega 3 kaps, sir. Polinesian noni, subl. Coq10.
      javite se za 1-2 meseca.
      /www. Calivitadp. Com/