Postovani imam 23godinina i od prosle godine imam problem jer mi je organ topao, imam enteroccus spp. (mali broj izolovanih subjekta) patogene gljivice i ovo je u spemo kulturi, uretarni bris (veliki broj) anti biogram 1) patogene gljivice nisu izolovane, mikro bioloski nalazi-urinokultura je izolovano 10. 000cfu/ml i proteus mirabilis, jer je ovo opasno i koliko traje lecenje? I sta je ovo posto nerazumem se u ovo? Hvala u napred.

    Odgovoreno: 06. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Citajte malo odgovore urologa jer je slicnih pitanja bilo mnogo.
      inace prisustvo proteus mirabilisa /kod vas u malom broju/je znak oslabljenog imuniteta.
      zato predlazem biljne preparate i dosta tecnosti.