Postovani, imam problema se erekcijom nekih 5-6 meseci, imam 22 god i nikad ranije takvih ni slicnih problema nisam imao, naprotiv! Imam osecaj kao da mi je penis zajedno sa testisima pod nekom anestezijom i ne reaguju na dodir a do pre samo nekiliko meseci su burno reagovali na vizuelni dozivljaj, bio sam kod urologa da pregledam testise jer sam posumnjao da imam karcinom, on je rekao da je sve ok, nisam radio nikakve analize, erekcija mi je sve slabija a kad je dozivim ne mogu da je odrzim. . Sta bi to moglo da bude? Sta da radim?

    Odgovoreno: 07. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Uradite osnovne laboratorijske analize krvi i mokrace, urinokulturu, bris uretre
      na patogene bakterije, hlamidije i mikoplazme, spermokulturu, ultrazvuk bubrega,
      besike i prostate. Lecenje je u zavisnosti od nalaza.
      za sada mozete uzimati sir. Polinesian noni, tab. Probiobalanze i caps. Omega 3.
      sa nalazima se javite uz obavezno pozivanje na broj pitanja.