Mene muci ovakva stvar. Prije par godina sam imao problema sa cestim mokrenjem. Mislim da je to bilo od sjedjenja na hladnom ili zbog toga sto sam bio prinudjen da dugo trpim i da ne mokrim satima, jer sam puno putovao. Prvo sam to zapustio, nisam se lijecio. Potom sam se lijecio raznim antibioticima. Baktrim, prostamol uno, cajevi, cak i neki narodni melemi… najvise mi pomaze caj od lista breze. Ali nikako da se izlijecim. Interesantna je stvar da su meni nalazi super. Apsolutno nikakve bakterije nema. Sve je ok. Doktor mi je rekao da uradim neke testove (hlamidija i ne znam sta jos) , ali to nisam uradio. Em boli, em mi je neprijatno, em kosta 50 evra. Sve sto sam koristio mi je malo pomoglo. Mokrim cesto, a po malo. Bez bolova. Nekad znam da mokrim vise puta u 5 minuta, a da imam jak nagon. I to me strasno iritira. Poslije sexualnog odnosa uvijek moram da mokrim. Cak i u toku njega osjetim jaku potrebu. Koji je meni djavo?

    Odgovoreno: 04. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Bez kompletne dijagnostike tesko ce te znati o cemu se radi, a lecenje napamet je najskuplje.
      ako niste, uradite briseve uretre kako vam je doktor savetovao. Obavezno iskljuciti
      trihomonas a uraditi i psa.