Nisam ranije bio na pregledima kod urologa, pa me interesuje vasa preporuke i cene? Na preged sam se odlucio jer mi se novopecena devojka pozalila da je nakon odnosa bez zastite narednih dana na trenutke uznemirava svrab unutar vagine, da li su to neke indikacije? Hvala

    Odgovoreno: 02. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Ako nemate nikakve probleme sto bi isli na preglede.
      ali ako hocete onda mozete uraditi krvnu sliku, glikemiju, depuraciju organizma, hepatogram
      i mokracu. Neka devojka uradi vaginalni i cervikalni bris kao i vaginalni sekret.
      cene su svuda razlicite