Hvala vam, videla sam odgovor. Niste meni odgovorili. Samo me zanima da li je komplikovana operacija i ima li nekih posledica? Hvala unapred

    Odgovoreno: 02. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Mi prilikom odgovaranja nemamo ispred sebe niti ime niti adresu onog ko postavlja pitanje.
      a sto se operacije tice, ona nije laka i u principu takve stvari treba operisati u najeminentnijim
      uroloskim kucama. Naravno, i od toga koja je osnovna bolest izazvala fistulu, u najvecem
      zavisi operativni zahvat.