Imam problem vec pola godine. . Problem je sto ne idem do toaleta i trpim, cak i kada legnem nocu ne zadrzavam mokrcu tokom celog vremena dok mi bas ne bude hitno. U poslednje vreme uopste ne mogu da se kontrolisem i cim osecam da malo moram u toalet, odmah idem. U poslednje vreme mi besika pomalo popusta. . . Molim vas pomozite mi, jer ne znam kako da resim ovaj problem. Unapred zahvalna. Tamara

    Odgovoreno: 02. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Iz vaseg pitanja ne vidim da ste nesto do sada preduzeli u smislu ispitivanja, a
      neznam ni vase godine.
      predlazem vam da pre svega idete kod ginekologa i da se ispitaju svi
      potrebni brisevi/iskljuciti trichomonas, hlamidije i mikoplazme/.
      takodjer da idete i kod urologa da se urade laboratorijska, bakterioloska i
      i ultrazvucna ispitivanja.