Postovani, vise od deset godina imam problem sa spermom koji se manifestuje na sledeci nacin: u toku erekcije osim sperme izlazi i zelatinasta masa prozirno zute boje, oblika kanala kroz koji je prosla. To mi do sada nije smetalo i imam dvoje dece ali u poslednje vreme se sve vise sperme zadrzava u penisu i dublje pa je potrebno dodatno je istisnuti rukom a ostatak izadje u toku narednog sata sto stvara neprijatan miris. Konstantno osecam pritajeni bol sa leve strane stomaka, jako nisko, koji se kao linija spusta u levi testis, vise kao pojacana zagrejanost. Ponekad se ta bol nastavlja zadnjim delom butine do kolena, ali jako retko. Iskren da budem, mrzi me da cekam po hodnicima pa vas molim da mi predlozite koje analize je dobro uraditi kako bi kod urologa otisao sa gotovim rezutatima. Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 31. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Uradite kompletne laboratotijske analize /krvna slika i biohemija /, opsti pregled
      urina, urinokulturu, spermogram i spermokulturu.
      od rtg pretraga nativni urotrakta. I od eho pregleda eho gornjeg abdomena, besike,
      prostate i testisa.
      sa nalazima kod urologa.