Vec dugo vremena provodim kod urologa (vma) . Hlamidija pa izlecene, onda ureaplazma pa izlecena. Na kraju svega toga prosirena vena (variccocela) operisana. . . Posle rezultati spermograma odlicni i svi post operativni pregledi uredni. Rekoh da uradim bris na hlamidiju i ostale bakterije i konacno budem miram, kad ono opet pozitivan na hlam. Posto pusim i volim nicni zivot pitam se da mi se mozda vraca zbog imuniteta. Molim vas da mi kazete sta da uradim kako bih se otarasio ovih azdaja. Inace probao sam sa svim terapijama (sumamed, viziren, hemomicin) . Unapred hvala

    Odgovoreno: 02. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Testovi na hlamidiju u odredjenom procentu slucajeva nisu sigurni, pa vam predlazem da uradite
      pcr na hlamidiju gde se iz urina dokazuje genetski materijal hlamidije. Ovo bi bio
      najpouzdaniji test za hlamidiju.
      u svakom slucaju radite na podizanju imuniteta.
      uz put vam predlazem i koriscenje fitopreparata. Ja preferiram preparate
      calivite.