Postovani, vec par meseci imam problem sa ucestalim mokrenjem i bolovima u besici ukoliko se praznjenje ne desi u optimalno vreme. . . Inace nemam ni jedan od ostalih uobicajenih simptoma u slucajevima bakterijskih infekcija. Moram da napomenem da se lecim od depresije i da mi je priv. Doktorka zbog sumnje da je pomenuti problem uzrokovao lek flunirin, nalozila da predjem na zoloft, ali se nista nije promenilo. . . Kako nemam zdravstveno osiguranje i ne mogu da se obratim za pomoc lekaru u drzavnoj ustanovi, a za privatne nemam dovoljno materijalnih sredstava, molim vas da mi kazete sta bi moglo da bude po sredi i kako da se lecim. Unapred zahvaljujem na odgovoru!

    Odgovoreno: 02. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Pa bez obzira na sve pokusajte da uradite bar pregled krvne slike sa dks, opsti
      pregled mokrace i urinokulturu. Nije na odmet da ginekolog uradi vaginalni sekret i
      eventualno briseve.
      sa svim tim nalazima se javite urologu.