Imao sam hlamidiju trachomatis pre tri godine i to sam lecio inekcijama azaran od 1000mg. Pre toga su me lecili doktori od svega samo ne to! S obzirom da mi bolest traje vec sest godina neznam kakko da se vadim! Zadnji rezultati pokazuju enteroccus spp. Sta mi valja ciniti? Enteroccus uvek mi je u vecem broju! Hlamidija se ne registruje. Jako vlazi i mirise. Hvala vam

    Odgovoreno: 30. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Pa ako je izolovana klica onda je terapija po antibiogramu. Predlazem da nakon
      terapije antibioticima nekoliko meseci pijete tab. Paraproteks 2x1 pre jela, acidofillus
      1 kapsulu dnevno, omega 3 jednu kapsulu dnevno. Dnevno dva do tri litra vode.
      izbegavati alkohol.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #43919

    • Sad pijem cliacil za enteroccocus spp. Da li je to dobro? To su mi dali u apoteci posto stici do mog doktora koji nikada nije tu i velika avantura. Radim, pa nikako! Cekam na vas odgovor i koje posle?