Postovani, nadjene su mi bakterije staphylococcus epidermidis u spermokulturi i brisu uretre. Doktor mi je rekao da su one uzrok aglutinacije (hlamidija i obe plazme su mi negativne) i toga sto supruga i ja nemamo dece, prepisao mi je bactrim 2x2 pa potom rifampicin 2x2 i nakon toga posle minimum 5 dana kontrola. Molim vas da mi odgovorite da li je to dovoljna terapija. Hvala

    Odgovoreno: 30. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Tesko je samo na osnovu ovih parametara koje ste mi dostavili da vam odgovorim na pitanje.
      ali, ocigledno je da se radi o infekciji koja mora da se leci.
      ja bih vam predlozio pored ove terapije jos i oxymax kapi, tab. Probiobalance,
      kaps omega 3 kao i rastvor l karnitin. /www. Calivitadp. Com/.